Go to content Go to navigation Go to search

Перепланіровка дизайну ванної кімнати

May 22nd, 2007 by


« Освітлення ванної кімнати    |    Ванна кімната або обличчя господині »

Інтер\єр ванної кімнати - Перепланіровка дизайну ванної кімнати В статті ми розповімо Вам про те, як ушляхетнити нежиле приміщення, що викликає безліч нарікань незручністю планування і мінімальністю простору. Мова піде про наші ванні кімнати.

Ми прямуємо у ванну кімнату відразу, як тільки встали з ліжка, і від зовнішнього вигляду і зручності цього приміщення деколи залежить наш настрій. Адже як хочеться, щоб візит у ванну був першим приємним моментом наступаючого ранку. Але більшість з нас живе в квартирах, де ванна кімната має розміри 1,7х1,7м., а туалет 0,9х1,2м.

І дивлячись з одного боку на свої більш ніж скромні апартаменти, а з іншою на достаток найсучаснішого сантехнічного устаткування і обробних матеріалів в наших магазинах, можна прийти в смуток і, махнувши рукою на комфорт в своєму будинку, сказати: “Це не для нас”.
Інтер'єр ванної кімнати - Перепланіровка дизайну ванної кімнати yogapro.kiev.ua На жаль, багатьом невтямки, що вся ця краса може елементарно уміщатися в їх ванних кімнатах, і ще залишиться місце для пральної машини і вільного проходу. Подробиці ви дізнаєтеся з нижче наступного матеріалу.

Отже, Ви вирішили змінити багатостраждальну зовнішність Вашого санвузла. Перше, і найважливіше, з того, що потрібно знати - без планувальних рішень Вам не обійтися. Проста перестановка сантехнічного устаткування, або, якщо буде потрібно, поєднання ванни і туалету, додадуть таку необхідну площу. І зовсім не обов′язково це робити самим, краще звернутися до професіоналів.

Провідні ремонтний-будівельні компанії, що мають в своєму штаті дізайн-студії, давно і з успіхом займаються виправленням помилок типового будівництва. Головна з яких, величина розмірів наших санвузлів. Ми запропонуємо Вам варіанти дизайну ванних кімнат виконаних якраз для приміщень малої площі.


Tags: , , , , ,

Інтер\'єр ванної кімнати


Схожі записи

Інтер'єр ванної кімнати - Перепланіровка дизайну ванної кімнати yogapro.kiev.ua

--> -->